Sandvik Coromant R140.0-20-16 CoroTurn 107, cassette voor draaien
Artikelnr.10090441
EAN
Bekijk andere uitvoeringen
Bekijk ook deze producten
PHD BOOR 11.874 3 MM
In winkelwagen
Toegevoegd aan winkelwagen
KWARTHOLFREES 36.410 R3
In winkelwagen
Toegevoegd aan winkelwagen
DORMER B41110.0 Machineruimer 10,0
BOORBUS KORT DIN 172A 20,0 MM