Sandvik Coromant A16R-STFPR 11-R CoroTurn 111, boorbaar voor draaien
Artikelnr.11142913
EAN
Bekijk andere uitvoeringen
Bekijk ook deze producten
Phantom Spiraalboor 5,7mm DIN338 HSS
In winkelwagen
Toegevoegd aan winkelwagen
DORMER C1398.0 Spiebaanfrees ML 8
In winkelwagen
Toegevoegd aan winkelwagen
DORMER A100 BOOR 338RN 13,80
DORMER F100 M24 SNIJPLAAT ROND
SKF 51106 DRUKLAGER
VHM RUWFREES 35.244 16,0 MM
O-Ring 20,00x5,00mm NBR70
ARALDIT 2031-1 DUBBELSP 50ML
HM-TIP SP.BOOR 11.600 4,5 MM