DORMER E268M11X1.0 Machinetap metrisch 11
Artikelnr.113000557
EAN
Lees meer
Bekijk andere uitvoeringen
Bekijk ook deze producten
Sandvik Coromant 5253 012-02
In winkelwagen
Toegevoegd aan winkelwagen
SKF 30311 Eenrijig kegellager
In winkelwagen
Toegevoegd aan winkelwagen
PHANTOM 11.450 SPIR.BOOR 3,40
PHANTOM HSS SNIJPLAAT M 39 27.120.3900
VHM FREES 32.254 TIALN 3 MM
DORMER R4598.9 Koelkanaalboor 8,90
FACOM 20.16 Steeksleutel
Phantom Spiraalboor 8,1mm DIN6539 VHM
Phantom Spiraalboor 11,0mm DIN338 HSS