BAHCO 3834-ARBR-9100QC Gatzaag GATZAAGHOUDER 32-152MM
Artikelnr.119000188
EAN
  • Houders voor gatzagen Ø 14-210 mm
  • 3834-ARBR-730, voor gatzagen Ø 14-30 mm, is een houder met driekante opname en rond huis
  • De grote houders voor gatzagen >Ø32 mm zijn voorzien van aandrijfpennen waardoor de grote aandrijfkracht van de machine optimaal op de gatzaag wordt overgebracht
  • Zelfbedieningsverpakking bestelt u met de bestelcode eindigend op -C
  • HSS centreerboor zit standaard in iedere houder bevestigd
  • Het is niet aan te raden 9 mm houders te gebruiken voor gatzagen met een diameter vanaf 100 mm
Lees meer
Bekijk andere uitvoeringen
Bekijk ook deze producten
36 T5/48-0 Tandriempoelie
In winkelwagen
Toegevoegd aan winkelwagen
FACOM NM.32ELA Slagdopsl
In winkelwagen
Toegevoegd aan winkelwagen
Sandvik Coromant 5691 034-04
TB 1210 - 18 Klembus
O-Ring 2,54x1,02mm NBR70
HM-TIP SP.BOOR 11.600 7,5 MM