BAHCO 3830-152-VIP Gatzaag BI-METAAL 152 MM
Artikelnr.119000196
EAN
  • Ze passen op alle boormachines, zowel draagbaar als stationair
  • Speciale openingen aan de zijkant vergemakkelijken het verwijderen van de uitgezaagde kern
  • Zaagdiepte tot 38 mm (1 1/2")
  • 4/6 tanden per duim
  • Alle VIP-gatzagen zitten verpakt per stuk in een kartonnen doosje met gebruiksinstructies
  • Maximale tolerantie gat Ø: nominale diameter gatzaag + 1,5 mm./ -0,0
  • Extra grote maten
  • 168 mm en 210 mm 6 tanden per duim en zaagdiepte maximaal 38 mm
  • 177 mm 4/6 tanden per duim en zaagdiepte maximaal 50 mm
  • Alle grotere gatzagen hebben een 0° spaanhoek, zodat ze minder agressief zagen
Lees meer
Bekijk andere uitvoeringen
Bekijk ook deze producten
Sandvik Coromant AA3B05-40 25 051
In winkelwagen
Toegevoegd aan winkelwagen
VHM SPIR.BOOR 11.200 3,2 MM
In winkelwagen
Toegevoegd aan winkelwagen
FACOM 75.32 Pijpsleutel
PHANTOM SNIJPLAAT MF 30X2 27.220.3020
O-Ring 50,00x1,00mm NBR70
V-Snaar 10 x 6 x 1041 Li Z41
GEDORE 570010 Holpijp 10 mm