Sandvik Coromant E16-A20-SS-110Cilindrische schacht naar Coromant EH-adapter
Artikelnr.12416121
EAN
Bekijk andere uitvoeringen
Bekijk ook deze producten
ABUS 85/50 HB80 HANGSLOT
In winkelwagen
Toegevoegd aan winkelwagen
Sandvik Coromant 132N-4032
In winkelwagen
Toegevoegd aan winkelwagen
PB 212.2,5 INBUSSLEUTEL
8 T5 940 Tandriem
SPA 300 - 5 V-Snaar Poelie
HSS SNIJMOER 29.990 M 20 LINKS
Phantom Spiraalboor 2,0mm DIN1897 HSS
EENSNIJDER 36.100 6 MM