FACOM S.1P1/16SR Dopsleutel
Artikelnr.250000178
EAN3148518742511
  • Speciale vonkvrije en anti-magnetische Koper-Beryllium legering.
Lees meer
Bekijk andere uitvoeringen
FACOM S.1P1/16SR Dopsleutel
Bekijk ook deze producten
SKF 619/4-2Z Eenrijig groefkogellager
In winkelwagen
Toegevoegd aan winkelwagen
Sandvik Coromant 470-881
In winkelwagen
Toegevoegd aan winkelwagen
TYR. 16 MM 89A MID. HALFR VIJL
Sandvik Coromant 174.3-848M
MODULFREES 38.500 MODUL 1 NR.5
VITON O-RING 25 X 3,5
Phantom Dakdekkersboor 5,8mm HSS L150