Sandvik Coromant 266RG-16NT01A270M 1135CoroThread 266, wisselplaat voor draadsnijden
Artikelnr.25857555
EAN
Bekijk andere uitvoeringen
Bekijk ook deze producten
6 T5 150 Tandriem
In winkelwagen
Toegevoegd aan winkelwagen
Phantom Kernboorh. 19mm MK 2
In winkelwagen
Toegevoegd aan winkelwagen
BOORHULS 84.100 5X2
Sandvik Coromant AA2B05-40 19 051
FACOM R.7AVSE Dopsleutel
FACOM 830A.5RN Taphouder Reparatieset
O-Ring 630,00x7,00mm NBR70
Sandvik Coromant 174.3-845-1
11.700 MESSING BOOR 1,6 MM