Sandvik Coromant C10-LC2095-00182Handmatige opspanenheid
Artikelnr.26294707
EAN
Bekijk andere uitvoeringen
Bekijk ook deze producten
O-Ring 315,00x4,00mm NBR70
In winkelwagen
Toegevoegd aan winkelwagen
O-Ring 280,00x5,00mm NBR70
In winkelwagen
Toegevoegd aan winkelwagen
O-Ring 54,00x5,00mm NBR70
PENGATRUIMER 51.720 10 MM 1:50
HSS SPIR.BOOR 11.420 - 4,8 MM
MITUTOYO 104-149 Buitenschroefmaat
DELTAPLUS VERONRO Pet PET M2 ROOD
FACOM NS.10LA Slagdopsl
O-Ring 20,00x1,50mm NBR70
Sandvik Coromant 5680 043-10
FACOM K.215B Verlengstuk 3/4 400mm