Sandvik Coromant A25T-PCLNR12HPT-Max P, boorbaar voor draaien
Artikelnr.26339923
EAN
Bekijk andere uitvoeringen
Bekijk ook deze producten
Phantom Microboor 2,5mm UNI VHM 5xD
In winkelwagen
Toegevoegd aan winkelwagen
HSS RUIMER 51.510 34 H7 MK
In winkelwagen
Toegevoegd aan winkelwagen
FACOM 50.80SR Machinesleutel
PFERD B 55 3 AR 100 O 5V STIFT
HSSE-V HANDTAPPEN 21.150 M 3
FACOM S.1P1/4SR Dopsleutel
SKF 33205 Eenrijig kegellager
VHM SPIR.BOOR 11.200 8,7 MM