Sandvik Coromant 391.68F-4-056 24 CC12Slede voor DuoBore
Artikelnr.26415758
EAN
Bekijk andere uitvoeringen
Bekijk ook deze producten
VINGERFREES 34.220 5 MM
In winkelwagen
Toegevoegd aan winkelwagen
GEDORE 137 12 Griptang 12"
In winkelwagen
Toegevoegd aan winkelwagen
ZESK. SNIJMOER 27.900 1.1/4 R
Phantom Microboor 1,6mm UNI VHM 8xD
V-Snaar 13 x 8 x 2110 Li A83 1/4
O-Ring 85,00x8,00mm NBR70
Sandvik Coromant 5641 005-111
DORMER A110 SPIR.BOOR 340RN 6,2
SPZ 63 - 2 V-Snaar Poelie
RUIMER 3,18 DIN 212 SPIR.GROEF
Phantom Puntlasboor 8,0mm HSS-E