DELTAPLUS VE509NO10 Handschoen HANDSCH.NEOPREEN CE ZWART T10
Artikelnr.316000618
EAN
Katoen gevlokt neopreen. Lengte : 30 cm. Dikte : 0,75 mm. 100% zwart gekleurd neopreen. 100% gevlokt katoen.
Lees meer
Bekijk andere uitvoeringen
Bekijk ook deze producten
HM-TIP SP.BOOR 11.600 10,0 MM
In winkelwagen
Toegevoegd aan winkelwagen
HAZET 2255-1 Bithouder
In winkelwagen
Toegevoegd aan winkelwagen
O-Ring 183,75x3,53mm NBR70
DORMER EX00M56 Machinetap metrisch 56
HAZET 2100-22 Schroevendraai Haaks
DORMER E1083/4NO8 Handtap, UNC 3/4
Phantom Spiraalboor 5,3mm DIN6539 VHM