DELTAPLUS V1600B5009 Handsch DOOS 50 HSCH NITRIL 9/10
Artikelnr.316000761
EAN
Ongepoederde nitril. Geschikt voor voedingsmiddelen. AQL 1,5. Lengte : 27 cm. Dikte : 0,17 mm. Doos met 50 wegwerphandschoenen. 100% nitril
Lees meer
Bekijk andere uitvoeringen
Bekijk ook deze producten
HSS SPIR.BOOR 11.420 - 12,0 MM
In winkelwagen
Toegevoegd aan winkelwagen
RUBBERFLEX SPANTANG M4-M7 TBV 81.700
In winkelwagen
Toegevoegd aan winkelwagen
V-Snaar 17 x 11 x 1250 Li B49
DORMER C505 OLIEGROEFFREES 16 MM
O-Ring 248,00x5,00mm NBR70