DELTAPLUS 51FEDF10 Handschoen GEITENLEDER HANDSCHOEN 10
Artikelnr.321000007
EAN
Volnerf Geitenleder. Amerikaanse coupe. Versterkte wijsvinger. Ribboord pols en slagaderbescherming. Volnerf geitenleer, dikte 0,8 à 1,0 mm
Lees meer
Bekijk andere uitvoeringen
Bekijk ook deze producten
Phantom Spiraalboor 3,7mm DIN1897 HSS
In winkelwagen
Toegevoegd aan winkelwagen
O-Ring 345,00x7,00mm NBR70
In winkelwagen
Toegevoegd aan winkelwagen
SKF NJ 222 ECJ Cilinderlager
18-8M-50 Tandriempoelie
TB 3535 - 50 Klembus
DORMER E547 TAP BSPF 3/4 NO.3
O-Ring 275,00x4,00mm NBR70
O-Ring 229,50x3,00mm NBR70
HOOKIT STEUNSCHIJF 125MM X M14
HSS SPIR.BOOR 11.130 6,5 MM