PHANTOM G16X25X6X69 TV1 VHM STIFTFREES 41.570.1601
Artikelnr.415701601
EAN8716563304494
De Phantom Hardmetaal Stiftfrees model G is een spits boomvormig model voor je professionele verspaningswerkzaamheden. Je kiest hiermee voor premium kwaliteit, wat een hoogwaardige afwerking van je werkstuk garandeert. Deze frees is vervaardigd conform ISO 7755, vergelijkbaar met DIN 8033. Dankzij de 6 mm schacht ervaar je optimale stabiliteit. De spitse boomvorm is uitermate geschikt voor het bewerken van scherpe contouren en smalle hoeken. Je profiteert bovendien van een lange standtijd.
Lees meer
Bekijk andere uitvoeringen
Bekijk ook deze producten
Phantom Spiraalboor 2,4mm DIN338 HSS
In winkelwagen
Toegevoegd aan winkelwagen
HSS KERNBOOR 62.100 16,0 MM
In winkelwagen
Toegevoegd aan winkelwagen
BEDRUNKA 90.340A Ladenkast R 36-16