MITUTOYO 513-514-10T Zwenktaster horizontaal pocket model
Artikelnr.516000464
EAN
Zwenktaster, horizontaal, pocket model
Serie 513
Een veelzijdige zwenktaster van Mitutoyo die geschikt is voor uitlijnwerkzaamheden op bewerkingsmachines en soortgelijke toepassingen, vooral waar de slanke ronde behuizing (Ø 9,5 mm) een voordeel is voor het bereiken van plaatsen met beperkte toegang. De meetrichting kan gemakkelijk worden omgekeerd en de edelstenen lagering biedt de laagste wrijving voor een soepele en nauwkeurige werking. Geleverd met een uitgebreide set bevestigingsaccessoires en verwisselbare styli die onmiddellijk gebruik in vrijwel elke situatie mogelijk maken.
Lees meer
Bekijk andere uitvoeringen
Bekijk ook deze producten
Phantom Spiraalboor 5,5mm DIN1869 HSS
In winkelwagen
Toegevoegd aan winkelwagen
DORMER A777 HSCO SPIR.BOOR 5,40
In winkelwagen
Toegevoegd aan winkelwagen
Sandvik Coromant 471.5-835
FACOM AS.6L140T2A Naaldvijl
O-Ring 14,00x1,50mm NBR70
TYR. 10 MM C MID. VIERK VI