FACOM 208A.32CBA Moker Zware Hamer 32mm Verwisselb.
Artikelnr.992110393
EAN3148518284493
207A: Lichte hamers met aluminium kop.
208A: Zware hamers, stalen kop.
  • Verkrijgbare hamerdoppen:
  • Serie EA: neopreen.
  • Serie EB: polyurethaan.
  • Serie EC: nylon.
Lees meer
Bekijk andere uitvoeringen
Bekijk ook deze producten
SANDVIK 3809 350-32-1,60 Z 6
In winkelwagen
Toegevoegd aan winkelwagen
DORMER A402M3 Meerfaseboor M3
In winkelwagen
Toegevoegd aan winkelwagen
DORMER B10116.5 Machineruimer 16,50
47 AT10/27-2 Tandriempoelie
DORMER A108 SPIR.BOOR V/RVS 7,30
PFERD F5030/6 K 60 LAMELBRSTL.
FACOM K.15/16B Dopsleutel
HSS-CO 3-SNIJDER 33.220 3,0MM