FAC169A13
Artikelnr.FAC169A13
EAN3148518231039
  • Voor borgveren 8 --> 100 mm.
  • Bits van pianodraad: zeer vormvast.
  • Lange bits 10° gedraaid om de borgveren goed op hun plaats te houden.
  • Kleurcode voor identificatie: tijdbesparing.
  • Handgrepen van ruwe PVC om wegglijden te voorkomen.
Lees meer
Bekijk andere uitvoeringen
FACOM 169A.13 Borgveertang
FAC169A13
Bekijk ook deze producten
RUIMER 8,03 DIN 212 SPIR.GROEF
In winkelwagen
Toegevoegd aan winkelwagen
50 T10 1350 Tandriem
In winkelwagen
Toegevoegd aan winkelwagen
FACOM 184.J3CPE Gereedschapset
SKF 22216 E Tonlager
Phantom Spiraalboor 5,4mm DIN6539 VHM