FAC199E13
Artikelnr.FAC199E13
EAN3148518232937
  • Voor borgveren 3 --> 200 mm.
  • Bits van pianodraad: zeer vormvast.
  • Lange bits 10° gedraaid om de borgveren goed op hun plaats te houden.
  • Kleurcode voor identificatie: tijdbesparing.
  • Handgrepen van ruwe PVC om wegglijden te voorkomen.
Lees meer
Bekijk andere uitvoeringen
FACOM 197A.13 Borgveertang
FAC199E13
Bekijk ook deze producten
MIT. 21AZB149 TASTERLICHTER
In winkelwagen
Toegevoegd aan winkelwagen
SPIR.BOOR 11.500 8,3 V/RVS
In winkelwagen
Toegevoegd aan winkelwagen
TYR. 13 MM C MID. VIERK VI
1700 - S14M - 1540 Tandriem
HSS SPIR.BOOR 12.900 32 X 505
SPZ 50 - 2 V-Snaar Poelie
SPB 125 - 4 V-Snaar Poelie