FAC55A1415
Artikelnr.FAC55A1415
EAN3148516989215
  • 12-kant met OGV® profiel voor een krachtig koppel zonder de moer te beschadigen.
  • Metrische maten: van 6 tot 50 mm.
  • Uitvoering: verchroomd, gesatineerd.
Lees meer
Bekijk andere uitvoeringen
FACOM 55A.14X15 Ringsleutel
FAC55A1415
Bekijk ook deze producten
DORMER C12610.5 Spiebaanfrees XS 10,5
In winkelwagen
Toegevoegd aan winkelwagen
SKF 16024 KOGELLAGER
In winkelwagen
Toegevoegd aan winkelwagen
SKF 33108 Eenrijig kegellager
Sandvik Coromant 5561 001-56
RVS Bitset Kort 25mm Zeskant (5 st)